Fitness Boots - klokaní boty
může používat celá rodina

Fitness Boots, kterým se také říká klokaní boty, jsou speciální sportovní obuv skeletového typu pro volný pohyb jak v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Je možné je využít například pro aerobní cvičení, formování postavy, posilování, běh, nordic walking nebo si můžete poskakovat jen tak - pro radost z pohybu. Podstatou Fitness Boots je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt.

Díky této funkci se stává pohyb s Fitness Boots snazší, méně namáhavý, více zdraví prospěšný a zároveň velmi zábavný!

Série XR je vhodná pro veškeré rekreační aktivity a je určena pro většinovou populaci. Modely série XR3 jsou vhodné pro běh, aerobic, indoor i outdoor aktivity a jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních. Váhové rozpětí pro tyto modely je 30 až 95 kg. Pokud je efekt odpružení příliš slabý, doporučujeme přejít na sérii Pro.

Počet nalezených produktů 5
KJ Model KJ XR3 BLACK/BLACK
Novinky
Výrobce:
Obsah:
5400,00 Kč
KJ Model KJ XR3 BLACK/ORANGE
Výrobce:
Obsah:
5000,00 Kč
KJ Model KJ XR3 BLACK/PINK
Výrobce:
Obsah:
5400,00 Kč
KJ Model KJ XR3 BLACK/YELLOW
Novinky
Výrobce:
Obsah:
5000,00 Kč
KJ Model KJ XR3 SE WHITE/PINK
Výrobce:
Obsah:
5760,00 Kč
Počet nalezených produktů 5
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.