Fitness Boots - klokaní boty
může používat celá rodina

Fitness Boots, kterým se také říká klokaní boty, jsou speciální sportovní obuv skeletového typu pro volný pohyb jak v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Je možné je využít například pro aerobní cvičení, formování postavy, posilování, běh, nordic walking nebo si můžete poskakovat jen tak - pro radost z pohybu. Podstatou Fitness Boots je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt.

Díky této funkci se stává pohyb s Fitness Boots snazší, méně namáhavý, více zdraví prospěšný a zároveň velmi zábavný!

Fitness boots

Fitness Boots, kterým se také říká klokaní boty, jsou speciální sportovní obuv skeletového typu pro volný pohyb jak v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Je možné je využít například pro aerobní cvičení, formování postavy, posilování, běh, nordic walking nebo si můžete poskakovat jen tak - pro radost z pohybu. Fitness Boots může používat celá rodina – děti (od přibližně 5 let), dospělí i senioři – každý si na nich najde to své. Vzhledem k absorpci nárazu při došlapu jsou vynikající především pro lidi trpící nadváhou, neboť jim umožňuje svobodný pohyb a možnost plnohodnotného sportování bez extrémního zatížení pohybové soustavy, především kloubů.

Nepřehlédněte v nabídce:
KJ Model KJ XR3 BLACK/ORANGE
Výrobce:
Obsah:
5000,00 Kč
Taška na pár Fitness bot
Výrobce:
Obsah:
750,00 Kč
Šroub zadní
Novinky
Výrobce:
Obsah:
190,00 Kč
KJ Model KJ Pro7 BLACK/RED
Výrobce:
Obsah:
6770,00 Kč
Nově v nabídce:
Pružiny XR pár
Novinky
Výrobce:
Obsah:
600,00 Kč
Pružiny PRO6 pár
Novinky
Výrobce:
Obsah:
750,00 Kč
Nejprodávanější:
KJ Model KJ XR3 BLACK/ORANGE
Výrobce:
Obsah:
5000,00 Kč
Taška na pár Fitness bot
Výrobce:
Obsah:
750,00 Kč
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.